Alternatívy Bombuj.si – Kde sledovať videá

Už je tomu dáky ten mesiac, čo sa stránka Bombuj.si zaradila medzi populárne služby v segmente zdielaných seriálov a filmov. Svoju popularitu Bombuj.si získalo prevažne vďaka veľkému množstvu videí a hlavne ich možnosti sledovania úplne zadarmo. Samozrejme aj tento projekt ponúka platený „program“ a za 10 Eur na 6 mesiacov vám cez VIP členstvo pribudne mnoho výhod. Tieto výhody sú predovšetkým v eliminácii rušivých prvkov, ako sú reklamy, ktorých, priznajme si, nie je na Bombuj.si najmenej. Niektoré reklamy sú dokonca nevhodné pre mladšie publikum, a teda hlavne v prípade rodičov, ktorých deti tuto službu využívajú, stojí za zváženie minúť pomerne malú sumu za „online bezpečie“ svojich detí.

Bombuj.si je stránka na sledovanie filomov a seriálov

BombujSI taktiež zakladá na kvalitnom a zrozumiteľnom prostredí, navigácia je jednoduchá a viete sa jednoducho zorientovať aj v prípade takých seriálových gigantov, ako sú Simpsonovoci. Za zmienku ešte určite stojí aktualizácia titulov. Bombuj.si nieje žiadny zoznam starých filmov, nájdete tu aj horúce novinky a taktiež je zrozumiteľne podaná možnosť jazyka či už v dostupnosti titulkov alebo dabingu. Možnosť komentovať titulu zase spevňuje komunitu na projekte a tak nie je neobvyklé, že pod novým filom alebo seríalom nájdete horúcu diskusiu.

Prostredie Bombuj.si
Prostredie Bombuj.si

Poďme sa pozrieť na Bombuj.si alternatívy

Ak vám však z akéhokoľvek dôvodu Bombuj.si nevyhovuje alebo je zrovna dole, prínášame vám aktualizovaný zoznam stránok kde zadarmo alebo za podobné prémiové výhody môžete sledovať online filmy a seriály. Alternatív na našom online trhu je naozaj dostatok.

 

Ulož To

Neviem či je niekto v sále kto by nepoznal českú stálicu Ulož To. Jedná sa o službu, ktorá ma dlhoročnú tradíciu a je to vôbec jedna s najviac známych domén na Slovensku a v Česku. Služba ponúka sťahovanie filmov a seriálov zadarmo, avšak obmedzenou rýchlosťou. Ak sa rozhodnete sťahovať celovečerný film, odporúčame ho začať sťahovať hodinu dve pred časom kedy ho chcete sledovať. Inak je tu pre vás možnosť dobiť si kredit. Ten vám zabezpečí, že si film stiahnete za pár minúť, samozrejme ak máte dostatočne rýchly internet.

Odhadovaná návštevnosť: 1 500 000 / mesiac

Odkaz: Ulož.to

 

 

FastShare

fastshare-uvod

Medzi veľmi podobné služby, ako Ulož.To môžeme zaradiť aj FastShare. Ide taktiež o veľmi známu a populárnu službu. Aj tu medzi benefity patrí možnosť sťahovania filmov a seriálov zadarmo, no tu oproti Bombuj.Si alebo Ulož.to nenájdete až tak veľkú knižnicu titulov. Pozor, netreba si to zase mýliť. Aj, keď je zoznam menší stále postačuje, novinky a známe tituly tu nájdete určite. Pokiaľ však hľadáte veľmi špecifiky obsah skúsil by som Ulož.To alebo Mega nižšie. Výhodou tejto služby je, že za menej peňazí dostane omnoho viac kreditov na sťahovanie.

Odhadovaná návštevnosť: 300 000 / mesiac

Odkaz: FastShare.cz

 

 

Mega

Mega NZ interface

Služba MEGA je trošku odlišná, je to totiž komplexný nástroj pre vaše dáta a zároveň databanka voľne dostupného obsahu. Pozor pri službe Mega treba mať určite skúsenosti a vedieť, ako vyhľadať filmy alebo videa, na to dobre poslúžia zahraničné fóra. K tom tu taktiež smeruje dôležitá poznámka, že MEGA bude pre vás vhodné ak hľadáte skôr obsah v angličtine. Je to totiž medzinárodná služba. Ak si zaplatíte aj najlacnejší balík, budete mať veľmi rýchly nástroj na sťahovanie. Pre predstavu za 4, 99 mesačne máte možnosť sťahovať až 1000 Gb.

Odhadovaná návštevnosť: 1 000 000 / mesiac

Odkaz: Mega.nz

 

Kukaj To

Kukaj.to-uvod

Výborný zdroj filmov a seriálov je určite aj Kukaj To. Táto stránka disponuje podobnou grafikou ako BombujSi a je naozaj skvelou a populárnou alternatívou. Zoznam filmov určite nieje tak veľký, ako je na Ulož to alebo Fastshare, no spracovanie a prostredie je veľmi intuitívne. Tak, ako pri Bombuj si aj tu je možnosť zaplatiť si VIP program, no ak vám nevadia reklamy môžete všetko sledovať zadarmo. Obsiahle sú aj informácie a hodnotenie k titulom a taktiež tu máte možnosť prepínať si medzi viacerými zdrojmi streamovania.

Odhadovaná návštevnosť: 2 000 000 / mesiac

Odkaz: Kukaj.Io