Alternatívy Bombuj.si – Kde sledovať videá

Už je tomu dáky ten mesiac, čo sa stránka Bombuj.si zaradila medzi populárne služby v segmente zdielaných seriálov a filmov. Svoju popularitu Bombuj.si získalo prevažne vďaka veľkému množstvu videí a hlavne ich možnosti sledovania úplne zadarmo. Samozrejme aj tento projekt ponúka platený „program“ a za 10 Eur na 6 mesiacov vám cez VIP členstvo pribudne mnoho výhod. Tieto výhody sú predovšetkým v eliminácii rušivých prvkov, ako sú reklamy, ktorých, priznajme si, nie je na Bombuj.si najmenej. Niektoré reklamy sú dokonca nevhodné pre mladšie publikum, a teda hlavne v prípade rodičov, ktorých deti tuto službu využívajú, stojí za zváženie minúť pomerne malú sumu za „online bezpečie“ svojich detí.

Bombuj.si je stránka na sledovanie filmov a seriálov

BombujSI taktiež zakladá na kvalitnom a zrozumiteľnom prostredí, navigácia je jednoduchá a viete sa jednoducho zorientovať aj v prípade takých seriálových gigantov, ako sú Simpsonovoci. Za zmienku ešte určite stojí aktualizácia titulov. Bombuj.si nieje žiadny zoznam starých filmov, nájdete tu aj horúce novinky a taktiež je zrozumiteľne podaná možnosť jazyka či už v dostupnosti titulkov alebo dabingu. Možnosť komentovať titulu zase spevňuje komunitu na projekte a tak nie je neobvyklé, že pod novým filmom alebo seriálom nájdete horúcu diskusiu.

Prostredie Bombuj.si
Prostredie Bombuj.si

Poďme sa pozrieť na Bombuj.si alternatívy

Ak vám však z akéhokoľvek dôvodu Bombuj.si nevyhovuje alebo je zrovna dole, prinášame vám aktualizovaný zoznam stránok, kde zadarmo, alebo za podobné prémiové výhody môžete sledovať online filmy a seriály. Alternatív na našom online trhu je naozaj dostatok.

1. Sledujteto.cz

sledujtetoSledujteto je skvelé úložisko špecializujúce sa na videá a filmy. Len s obtiažou sme hľadali populárne filmy alebo seriály, ktoré neboli v databáze projektu. Výhodou služby je, že dizajn stránky má minimum rušivých prvkov, stačí napísať film alebo seriál, ktorý vás zaujíma a výsledky máte okamžite – rýchlosť a efektivita vyhľadávania je na najvyššej úrovni. Rovnako ako mnohí jeho konkurenti, aj Sledujteto ponúka dve možnosti: pozerať videá zadarmo (ale pripravte sa na to, že každých 5 minút budú videa prerušené a vložené reklamy) alebo prémiový účet za 4,99€ mesačne. Pri platbe napríklad na rok je tu aj možnosť zľavy, v takom prípade môžete získať túto službu už za 3,50 € mesačne. To je priateľská cena za tisíce filmov a seriálov.

Odhadovaná návštevnosť stránky: 2 200 000 / mesiac

Odkaz: Sledujteto.cz

2. Sosač TV (Streamuj.tv)

sosacSosač TV je ďalšie výborné riešenie pokiaľ hľadáte alternatívu pre Bombuj.si. Ak skúmate, kde sledovať videá či už prostredníctvom vášho PC alebo mobilu, ste na správnom mieste. Pri zakúpení Sosač.tv v cene získavate aj KODI doplnok, ktorý si môžete nainštalovať do vášho TV a sledovať tak obrovskú databázu filmov a seriálov na rôznych zariadeniach. Obsah Sosača je prepojený s účtom na stránke Streamuj.tv. Sledovanie filmov zdarma tu síce nie je možné, ale za cenu približne 2€ – 3€ mesačne sa viete dostať k tisícom filmov a seriálov podobne ako pri Bombuj.si. Potrebné je predplatiť si prémium účet na stránke Streamuj.tv a tak získate kvalitnú alternatívu Bombuj.si, kde môžete pozerať filmy online.

Odhadovaná návštevnosť: 70 000 / mesiac *

OdkazStreamuj.tv (potrebná registrácia) – následne môžete sledovať filmy na Sosac.tv.

3. FastShare

fastshare-uvod

Medzi veľmi podobné služby ako Ulož.To môžeme zaradiť FastShare. Ide taktiež o veľmi známu a populárnu službu. Aj tu medzi benefity patrí možnosť sťahovania filmov a seriálov zadarmo, no tu oproti Bombuj.si alebo Ulož.to nenájdete až tak veľkú knižnicu titulov. Pozor, netreba si to zase mýliť. Aj keď je zoznam menší stále postačuje. Novinky a známe tituly tu nájdete určite.  Výhodou tejto služby je, že za menej peňazí dostane omnoho viac kreditov na sťahovanie. Máte na výber dve možnosti predplatného, zakúpenie kreditov, kde za 4€ získate 35 GB (na neobmedzený čas), alebo za 4.79 € mesačne máte neobmedzené sťahovanie na celý mesiac. Dobrou správou je, že tu okrem filmov a videí získate prístup k hrám, audioknihám a inému obsahu. Treba však myslieť na legálnosť niektorých titulov.

Odhadovaná návštevnosť: 1 200 000 / mesiac

Odkaz: FastShare.cz

4. Prehraj.to

Ak hľadáte web, ktorý sa zameriava hlavne na sledovanie filmov a seriálov, Prehraj.to môže byť pre vás tou správnou voľbou. Iné súbory (napríklad dokumenty) na tejto stránke ani nenájdete. Prehaj.to na svojom webe uvádza, že ich databáza má momentálne cez 6 200 000 videí a vyše 10 000 odberateľov. Sledovanie filmov je jednoduché a bezplatné a prehrávač je intuitívny a pomerne rýchlo reaguje. Rovnako ako jeho konkurenti, aj Prehraj.to ponúka prémiový program, vďaka čomu máte možnosť sledovať filmy a seriály vo vysokej kvalite bez toho, aby ste museli sledovať reklamy. Odomkne sa vám celý web bez akýchkoľvek obmedzení. Prémiová verzia je dostupná za veľmi dobrú cenu a za 4,99 € mesačne.

Odhadovaná návštevnosť stránky: 4 300 000 / mesiac *

Odkaz: Prehraj.to

5. Mega

Mega NZ interface

Služba MEGA je trošku odlišná, je to totiž komplexný nástroj pre vaše dáta a zároveň databanka voľne dostupného obsahu. Pozor pri službe Mega treba mať určite skúsenosti a vedieť, ako vyhľadať filmy alebo videa, na to dobre poslúžia zahraničné fóra. K tom tu taktiež smeruje dôležitá poznámka, že MEGA bude pre vás vhodné ak hľadáte skôr obsah v angličtine. Je to totiž medzinárodná služba. Ak si zaplatíte aj najlacnejší balík, budete mať veľmi rýchly nástroj na sťahovanie. Pre predstavu za 4, 99€ mesačne máte možnosť sťahovať až 1000 Gb.

Odhadovaná návštevnosť: 528 000 000 / mesiac

Odkaz: Mega.nz

6. Kukaj Me

Kukaj.to-uvod

Výborný zdroj filmov a seriálov je určite aj Kukaj To. Táto stránka disponuje podobnou grafikou ako BombujSi a je naozaj skvelou a populárnou alternatívou. Zoznam filmov určite nieje tak veľký, ako je na Ulož to alebo Fastshare, no spracovanie a prostredie je veľmi intuitívne. Tak, ako pri Bombuj si aj tu je možnosť zaplatiť si VIP program, no ak vám nevadia reklamy môžete všetko sledovať zadarmo. Obsiahle sú aj informácie a hodnotenie k titulom a taktiež tu máte možnosť prepínať si medzi viacerými zdrojmi streamovania.

Odhadovaná návštevnosť: 19 200 000 / mesiac

Odkaz: Kukaj.me

*Odhadovaná návštevnosť (zdroj: SEMRush) aktualizované pre: Marec 2024