Alternatívy pre Uloz.to

Už dávno sú preč časy, kedy sme museli stránky s možnosťami neobmedzeného sťahovania hľadať hodiny a hodiny. V internetovom bludisku pribúdajú služby, ktoré vás pri sťahovaní nebudú obmedzovať časovo alebo dátovo. Niektoré z nich ponúkajú časť služieb bezplatne a iné vám za malý poplatok umožnia raketové sťahovanie či sledovanie filmov.

subory

Uloz.to je fajn, ale pribúda konkurencia

Každému skúsenejšiemu internetovému nadšencovi sa ihneď vybaví známa stránka Uloz.to, ku ktorej však existujú viaceré alternatívy. Je pravda, že Uloz.to má veľa priaznivcov, veľkú databázu filmov, hudby, dokumentov, skrátka všetkého, čo nám spríjemňuje život a pomáha pri štúdiu či pri práci. Zároveň je sťahovanie z tejto stránky intuitívne a bez zbytočných preklikov alebo tisícok vyskakujúcich reklám. Uloz.to môžete dokonca využívať aj ako úložisko svojich vlastných súborov. Zaujíma vás, ktoré ďalšie stránky ponúkajú sťahovanie bez obmedzení? Tak čítajte ďalej.

1. FastShare.cz

Ako už sám názov napovedá, ide o stránku, ktorá ponúka rýchle sťahovanie a zdieľanie súborov. Obrovskou výhodou oproti stránke Uloz.to je možnosť sťahovania viacerých súborov naraz. To všetko bez toho, aby ste boli obmedzení výberom filmov alebo iných súborov. Databáza je bohatá, a ak hľadáte napríklad konkrétny film, ako nápoveda vám poslúži rebríček najsťahovanejších filmov a informácie o novinkách. Sťahovanie je navyše veľmi komfortné, bez nutnosti zadávania kódov alebo hesiel. Rýchle sťahovanie je oveľa lacnejšie ako na stránke Uloz.to.

Odkaz: FastShare.cz

2. eDisk.cz

Poslúži dobre na streamovanie, ktoré je zdarma. Je síce pravda, že aj sťahovať môžete zdarma, ale iba raz za 24 hodín. Stránka eDisk.cz je teda len akousi kvázi náhradou za už spomínané stránky. Ostatné služby na stránke sú spoplatnené kreditmi. Platbu však zvážte z dôvodu veľmi slabej databázy, v ktorej sa nachádzajú predovšetkým najnovšie filmy.

Odkaz: eDisk.cz

3. Webshare.cz

Webshare.cz je stálicou medzi internetovými úložiskami. Stránka sa dá čiastočne využívať bezplatne, avšak maximum služieb vyťažíte až po zaplatení. Bezplatné sťahovanie funguje vcelku obstojne, ale neočakávajte závratnú rýchlosť a ani možnosť sťahovania viacerých súborov naraz. Nevýhodou je taktiež nemožnosť nadväznosti sťahovania. Za naozaj nízky ročný poplatok sa však razom všetko zmení. Rýchlosť sťahovania sa zvýši až na 500 Mb/s a ako bonus dostanete priestor na uloženie vašich vlastných súborov na privátnom disku. Potešujúca je tiež bohatá databáza filmov a kvalitná služba Stream Cinema.

Odkaz: Webshare.cz

4. Datoid.cz

Datoid.cz ponúka celkom obstojné možnosti sťahovania. Obrovskou výhodou tejto stránky je rýchle sťahovanie, ktoré je v nočných hodinách o polovicu lacnejšie ako u konkurenčných poskytovateľov. Sťahovať filmy či hudbu môžete aj bezplatne. Ako vždy však ide o pomalšie sťahovanie bez možnosti downloadu viacerých súborov naraz. Platené služby fungujú na princípe kreditov, sú rýchle a pohodlné. Obávať sa nemusíte ani toho, že by ste nenašli vami hľadaný súbor. Databázu má Datoid.cz viac ako kráľovskú a ceny ich služieb stoja za vyskúšanie.

Odkaz: Dataoid.cz

5. Hellspy.cz

Ide opäť o veľmi vydarenú alternatívu k stránke Uloz.to, ktorá vás neobmedzí, nespomalí a ani neodradí tým, že by ste museli čakať na stiahnutie jedného súboru, aby ste začali sťahovať iný. Rýchlosť sťahovania je po využití kreditov dokonca vyššia ako na stránke Uloz.to. V prípade, že nemáte radi vytváranie užívateľských účtov, môžete si kredity na rýchle sťahovanie kúpiť bez nutnosti prihlásenia. Možnosťou je dokonca zakúpenie ročného predplatného, ktoré sa oplatí viac ako jednorazové kredity.

Odkaz: Hellspy.cz

Obrázok: Pexels.com