Vyhľadávanie hudby na Uložto

V dnešnej modernej dobe nahradil kupovanie originálnych CD alebo sťahovanie piesní internetový softvér Youtube, či iné platformy na počúvanie a zdieľanie hudby. Medzi ľuďmi sa však nájdu milovníci hudby, ktorí chcú počúvať pesničky po starom a stiahnú si hudbu vo formáte mp3 napríklad do auta, pc alebo mobilu. V tom prípade hľadajú najlepšiu stránku na sťahovanie hudby, ktorá je zdarma. Slováci po dlhé roky obľubujú internetovú stránku Uloz.to, vďaka ktorej môžu sťahovať zdarma nielen kopu piesní, no aj filmy, videá a iné súbory.

Doplnené: Ulož.to ako ho poznáme končí a vyhľadávanie sa od deccembra 2023 zásadne zmenilo. Viac o tejto zmene si môžete prečítať v nasledujúcom článku: Ulož.to končí. V prípade, že hľadáte alternatívne služby pripravili sme pre vás zoznam stránok podobných Ulož.to.

 

Prečo Uložto?

Táto stránka je asi prvou možnosťou pre užívateľov, ktorí chcú stiahnuť súbory (obrázky, filmy, piesne, mp3, videá, dokumenty) zdarma. Musia však rátať s tým, že stiahnutie zdarma bude oveľa pomalšie. Uživateľom sa páči jednoduché vyhľadávanie a žiadny zložitý proces pri sťahovaní. Gozo Finder, vďaka ktorému sa vyhľadáva najviac súborov je zameraný na ochranu osobných údajov a súkromnie. Neukladá vašu históriu vyhľadávaia a preto nepredáva inzerátom vaše údaje o vyhľadávaní.  Súkromie je pre nich na prvom mieste.

Užívatelia, ktorí obľubovali túto stránku si mohli všimnúť, že sa v niečom dôležitom zmenila. Kvôli zmene legislatívy Uložto vyplo jeho klasické vyhľadávanie, na ktoré sme boli dlhé roky zvyknutí a prešlo na externé služby- tzv. viaceré vyhľadávacie stránky. Najviac odkazov nájde po novom zabudovaný GOZO Finder. Datábaza súbor je ale stále nezmenená, to znamená obrovská.

Vyhľadávanie hudby – Sťahovanie celých albumov

Po otvorení klasického odkazu Uloz.to do okienka na vyhľadávanie napíšete názov skladby, ktorú chcete stiahnuť. Navrhne vám to možnosť vyhľadať súbor aj pomocou iných vyhľadávacích služieb. Ak preferujete niektorú z nich, môžete ju využiť, no ak nie, automaticky vás presmeruje v novom okne na vyhľadávač GOZO. Taktiež dobrá možnosť ako stiahnuť viac skladieb naraz je vyhľadávať cez archívy – to znamená, že viete vo formate zip, rad alebo 7z stiahnuť celý album. Následne bude treba archív rozbaliť napríklad pomcou známeho Winraru.

uloz.to hudba

Uloz to mp3

Ak máte záujem iba o jednotlivé skladby (mp3ky) prepnite vyhľadávanie na audio súbory, na lište pod okienkom vyhľadávača kliknite na ĎALŠIE a po otvorení nových možností kliknite na AUDIO. Pohodlne viete stahovať súbory mp3 priamo vám do PC alebo mobilu.

Ulozto hudba zadarmo

Po kliknutí na vami zvolený súbor, ktorý chcete stiahnuť sa vám zobrazia možnosti stiahnuť súbor rýchlo alebo pomaly. Za rýchle sťahovanie sa platí, no po kliknutí na pomalé sťahovanie sa vám súbor stiahne zdarma. Ak sa rozhodnete pre platený program ceny niesu vysoké a balíčky sa dajú pohodlne dobiť pomocou karty alebo SMSky. Najlacnejší dátový balík (10Gb – 1,9 €) vám postačí na odhadom 2000 skladieb. Ceny za SMS su ale menej výhodne ako keď zvolíte klasíckú platbu kartou. O bezpečnosť sa obávať nemúsíte, ulož to je dlhoročná stálica na Slovenskom a Českom trhu.

Komentáre

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *