HBO Max končí, prichádza MAX

Rozlúčte sa s HBO Max a privítajte MAX! Streamovacia služba HBO Max nedávno ohlásila množstvo zmien, ktoré nastanú po jej zlúčení s Discovery+, vrátane miernej zmeny názvu, nového lesklého loga a množstva nového obsahu. Vedeli sme, že to príde, keďže spoločnosť Warner Bros. Discovery (ktorá vlastní HBO Max aj Discovery+) prvýkrát oznámila nadchádzajúce zmeny už v auguste 2022, ale teraz sú k dispozícii ďalšie informácie o tom, čo môžete od zlúčenia služieb očakávať. Môžeme sa tešiť na viac obsahu, zlúči sa v nej totiž obsah HBO Max a Discovery+, nová služba má však plány aj v oblasti športu.

hbo max konči

Kedy sa z HBO Max stane Max?

Zmeny vstúpia do platnosti 21. mája 2023. Ak máte predplatné HBO Max, malo by sa aktualizovať automaticky v závislosti od vášho zariadenia. Aplikácia HBO Max sa automaticky zmení na Max. Na zariadeniach Samsung TV, Android, DIRECTV, Apple, LG TV a PlayStation si budete musieť urobiť rýchly výlet do obchodu s aplikáciami, aby ste si stiahli novú aplikáciu Max. Podľa Vulture, Warner Bros. Discovery vyzýva používateľov, aby si vopred stiahli aplikáciu Max „pred tým, ako HBO Max zmizne“.

Aké budú programy a ceny služby MAX?

  Cena Počet zariadení Vložená reklama Doplnky
Basic zatiaľ neohlásené 2 áno Full HD
Standard 7,99 € / mesiac * 2 nie Full HD
Premium 9,99 € / mesiac 4 nie Full HD, Ultra HD
Šport (doplnkový program) 3 € / mesiac 2 nie športové programy

* V prípade, že ste využili špeciálnu zľavu pri zavádzaní HBO Max na Slovensku, zľava sa prenáša aj na novú službu MAX. Cena za Standard balíček nebude pre vás 7,99 € / mesiac ale 5,33 € / mesiac. 

Doplnok Šport umožní divákom prístup k významným športovým udalostiam, ako sú tenisové grandslamy, preteky Grand Tour a 24 hodín Le Mans, ako aj živé vysielanie na kanáloch Eurosport 1 a Eurosport 2. Ponuka programov pre každú krajinu sa bude líšiť. Olympiáda v Paríži 2024 bude zahrnutá vo všetkých predplatiteľských plánoch.​ Tento doplnok bude dostupný k základným balíčkom – samostatne sa nebude dať kúpiť.

Zaujíma vás ponuka streamovacích služieb, pozrite si náš zoznam streamovacích služieb pre Slovensko.

HBO Max a zdieľanie účtov

Warner Bros Discovery Channel sa pripája k boju proti nelegálnemu zdieľaniu hesiel na streamovacích platformách. Platforma HBO Max tiež plánuje začať zavádzať limity na zdieľanie účtov medzi predplatiteľmi, ktorí nie sú členmi jednej domácnosti. HBO MAX bude nasledovať Netflix, ku ktorému sa nedávno pridal aj Disney+. V reakcii od spoločnosti sme sa dočítali: „Netflix to implementoval veľmi úspešne. Začneme na prelome tohto (2024) a budúceho roka a myslíme si, že toto je pre nás ďalšia príležitosť na rast.“ Plány na zlepšenie finančnej efektívnosti zahŕňa spustenie HBO Max v 22 európskych krajinách, ktoré majú v súčasnosti staršie verziu. Spoločnosť plánuje spustiť do konca roka 2024 program MAX s podporou reklám na viac ako 40 trhoch vo svete.

Oficiálne oznámenie na sieti X (twitter)

Komentáre

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *