SkyShowtime mení ceny a pridáva reklamy

Streamovacia služba SkyShowtime sa v poslednom čase teší veľkej popularite. Pred pár dňami (16.02.2024) však táto služba oznámila, že výrazne zvýši cenu predplatného a od 23. apríla 2024 zavedie aj verziu s reklamami. Táto novinka sa ocitne aj na našom trhu.

skyshowtime ceny

„SkyShowtime dnes oznámila uvedenie nového predplatného s reklamami – Štandardné s reklamami. Štandardné predplatné bude obsahovať reklamy, predplatné Štandardné Plus zostane bez reklám. V Štandardnom predplatnom s reklamami nájdete všetky filmové trháky od SkyShowtime. Nové predplatné s reklamami bude uvedené na všetkých, viac ako 20 trhoch spoločnosti. Vďaka tomu sa SkyShowtime stane prvou veľkou streamovacou službou, ktorá spustila predplatné s reklamami na všetkých svojich trhoch.“ uviedla.

Súčasné ceny SkyShowtime Slovensko

 CenaUšetríte
Mesačné5,99 €
Polročné23,50 €6 mesiacov za cenu 4
Ročné46,99 €12 mesiacov za cenu 8
voyo

Hľadáte alternatívu za SkyShowtime?

Skúste Voyo za 5,99 € / mesiac

Už od svojho štartu služba lákala na doživotnú 50-percentnú zľavu na balík bez reklám. Po zdražovaní budú títo predplatitelia mesačne platiť 3,99€ (predtým 2,99€).

Nové ceny SkyShowtime Slovensko

Nové Skyshowtime programy s reklamou:

Program: Štandard CenaUšetríte
Mesačné4,99 €
Ročné39,99 €12 mesiacov za cenu 8

Nové Skyshowtime programy bez reklamy:

Program: Štandard Plus CenaUšetríte
Mesačné7,99 €
Ročné62,99 €12 mesiacov za cenu 8

SkyShowtime prináša divákom seriály, filmy a obsah pre deti od Universal Pictures, Showtime. Paramount+, Paramount Pictures, DreamWorks Animation, Sky Studios. Okrem slovenského trhu bude Štandardné predplatné s reklamami zavedené aj v Albánsku, Andore, Bosne a Hercegovine, Bulharsku, Chorvátsku, Českej republike, Dánsku, Fínsku, Maďarsku, Kosove, Čiernej Hore, Severnom Macedónsku, Nórsku, Holandsku, Poľsku, Portugalsku, Rumunsku, Srbsku, Slovinsku, Španielsku a Švédsku.

V súčasnosti služba SkyShowtime obsahuje viac ako 820 titulov a ponúka približne 80% svojho obsahu so slovenským alebo českým dabingom. Viac o streamovacích službách a ich porovnanie sme pre vás pripravili v článku: Streamovacie služby na Slovensku

Komentáre

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *