Topserialy.si – Filmy a seriály zadarmo

Ak hľadáte portál, cez ktorý budete môcť kedykoľvek a najmä bezpečne sledovať obľúbené seriály či filmy, jedným z mnohých riešení je web Topserialy.si. Táto stránka (a jej doménové variácie ako Najserialy.to) je na trhu už niekoľko rokov, pričom si získala veľké množstvo pozitívnych recenzií od návštevníkov. Aké sú jej najväčšie benefity a nájdu sa aj nejaké nevýhody? Na to sme sa pozreli bližšie!

topserialy-si

Široký výber seriálov a filmov zadarmo

Ste milovníkom filmov a seriálov? V tom prípade si na webe topserialy.si určite prídete na svoje. Nájdete tu seriály a filmy rôznych žánrov, pričom je výber skutočne široký. Svoje vyhľadávanie si môžete uľahčiť aj filtrom, prípadne si prezrieť zoznam konkrétnych seriálov. Jednoducho povedané, na topserialy.si si vyberie každý.

Bezplatná registrácia

Pravdepodobne viete, že väčšina platforiem, kde si chcete pozrieť filmy či seriály je platených. Topserialy.si je však výnimkou. Registrácia vám zaberie pár minút, pričom je bezplatná. Prinesie vám výhody, medzi ktoré patria aj upozornenia na nové epizódy či história vášho sledovania. Samozrejmosťou je aj forma platenej registrácie, keď platený užívateľ je zbavený potreby sledovania reklám. Cena je však ak to porovnáme so známymi mediálnymi portálmi veľmi príjemná. Výhodou premium účtu je aj podpora pre smartphony a lepšia podpora od prevádzkovateľov portátlu.

topserialy.si premium ucet

Jednotlivé filmy a seriály si môžete pridávať do obľúbených, písať svoje vlastné komentáre, do ktorých môžete vkladať svoje postrehy a názory. Okrem iného, pri všetkých filmoch si môžete nastaviť aj titulky, podľa vlastných preferencií.

top serialy si
Zoznam seriálov zadarmo je naozaj impozantný

Na novinky sa čaká dlhšie

Aj napriek tomu, že web topserialy.si vyniká viacerými benefitmi, nájde sa aj nevýhoda. Tou je skutočnosť, že na novinky zo sveta seriálov či filmov sa čaká výrazne dlhšie ako na platených platformách. Základom však je, že sa jedného dňa dočkáte.

Táto nevýhoda je však opodstatnená tým, že ide o bezplatnú platformu. Ako sa hovorí, na dobré sa dlho čaká, ale veríme, že to pre vás nebude žiadny problém. Aj keď možno na webe nenájdete úplne každý film či seriál, výber je stále veľmi široký a môžete si vyberať z ponuky neobmedzene.

Komentáre

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *