Ulož.to sa mení na Ulož.to Disk: Pozrite si hlavné zmeny

Moderná doba prináša moderné riešenia. To platí aj pre známy český portál Ulož.to. Mení sa totiž nielen názov, ale aj rôzne funkcie, ktorých bude, pochopiteľne, viac. Tento obľúbený portál si budete môcť vyhľadať pod názvom Ulož.to Disk.

Novinky so sebou prinesú aj jednu dlho očakávanú funkciu. Tento portál budete môcť využívať ako súkromný cloud. Ide o kompletnú zmenu úložiska, ktorý bude mať k dispozícii 50 GB garantovaného úložného priestoru na ukladanie vlastných súborov.

Nemusíte sa však ničoho obávať. Ak ste mali v minulosti nahraté nejaké súbory v rámci tejto stránky, nestratia sa vám. Ostanú na serveri dostupné a bez akýchkoľvek zmien.

uloz.to-disk

Pribudli zaujímavé benefity

Obrovskou výhodou je skutočnosť, že Ulož.to Disk bude po novom motivovať ešte väčšie množstvo návštevníkov k tomu, aby sa na portál zaregistrovali. Motiváciou je odmena v podobe troch predplatených plánov, a to Free, Premium alebo Business. Základnou úrovňou, ktorá je bezplatná, je Free. Tá ponúka svojim užívateľom cloudové úložisko vo veľkosti 50 GB. Toto množstvo môžete prekročiť, avšak stať sa môže aj to, že vám niektoré súbory budú nenávratne odstránené.

Ak si chcete zakúpiť balíček Premium, ten obsahuje 1 TB cloudové úložisko, za ktoré zaplatíte len 5 € mesačne. V prípade, že potrebujete server Ulož.to Disk používať na sťahovanie väčších súborov, ideálny je balíček Business, ktorý zahŕňa okrem obrovského úložiska aj nadštandardnú technickú podporu.

Ceny a predplatné nového Uloz.to disku

uloz-to-disk-ceny

Má mierne odlišnosti

Za nevýhodu tohto serveru sa môže považovať aj skutočnosť, že Ulož.to Disk stále nedisponuje vlastným vyhľadávaním. Používa vyhľadávač Gozo. Jeho úlohou je indexovať zložky jednotlivých užívateľov Ulož.to a až tak mu ponúknuť konkrétny obsah na sťahovanie. Týmto sa odlišuje napríklad od úložiskových cloudov, ako napríklad Dropbox alebo OneDrive.

V prípade, že vám Ulož.to nevyhovuje a hľadáte niečo iné, pripravili sme pre vás článok alernatívy pre Uložto.

Myšlienka k článku “Ulož.to sa mení na Ulož.to Disk: Pozrite si hlavné zmeny

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *